Ilustrace: Mariana Francová

S horoskopy je to jako s masturbací – slibotechnu osobního štěstí si denně čte skoro každý, ale nikdo to nepřizná. Navíc je to pro velkou část lidí jediné ochutnání šťastných zítřků za hranicí všedního dne toho dne. Taky si to…je čtete? A co horoskopy svých nadřízených, podřízených, sousedek, sokyň v lásce i tajných lásek samotných?

Pokud ano a přiznáte se i k tomu, že občas podléháte touze se těmi hvězdnými doporučeními řídit, nevidím důvodu, proč jejich specifikaci nechávat na batikované bábě s kusem šutru na provázku. Nejlepší mystifikací je totiž ta, kterou si vytvoříme my sami! A protože Luna vstoupila předvčírem do znamení Ryb, Mars se courá kdesi mezi vozy a planeta lásky Venuše dezertovala neznámo kam, uveřejňuji v intencích svých rad ukázkový horoskop pro tento týden:

Ryby (nejlepší kamarádka) – Konjunkce Merkuru a Venuše ve Vašem znamení Vám doporučuje vyrazit na nákupy! Vezměte s sebou kamarádku narozenou ve znamení Vodnáře, jejíž přítomnost Vám zaručí slevu na ty vysněné modré šaty! Vodnářce doporučte, aby si koupila červené lodičky a štěstí se Vás bude díky tomu dobrému skutku držet celý zbytek měsíce.

Beran (šéf nejvyšší) – Nepřátelská energie Saturnu dnes způsobí, že potkáte u kopírky TU ONU krásnou účetní, která ovšem po bližším ohledání vašeho duševního statusu s jekotem prchne do lesa. Pokud máte zájem o sblížení s tou půvabnou bytostí, je nutné, abyste si očistil karmu. Dejte osazenstvu své firmy celodenní volno a čakry vilnosti sličné účetní se otevřou Vaším směrem.

Býk (bývalý milenec) – Dnes ráno najdete na autě botičku a lístek od souseda se slevovým kupónem na lekce správného parkování. Na druhé straně kupónu bude připsána poznámka, že TOHLE určitě není 15 cm. Po prohloubaném dni si večer před zrcadlem všimnete, že se Vaše rodinné stříbro opravdu trochu smrsklo. V rámci strategie doporučované na XMEN.cz si oholíte jeho okolí, ale říznete se přímo na střed a v bolestivém amoku se pořádně praštíte čelem o roh vany.

Blíženci (současná manželka bývalého milence) – Hned při příchodu do práce si kolegové všimnou, že Vám děsně smrdí nohy. Protože jste na ně včera byla nepříjemná, nedají Vám to najevo, takže doprovázena hnojným odérem odkráčíte na pracovní schůzku, která se kdožvíproč hrubě nepovede. Večer zjistíte, že Váš muž odmítá sex, i když už máte nohy umyté. Asi je padlej na hlavu.

Rak (tchyně) – Pohyby Jupitera naznačují, že byste si měla vsadit ve Sportce nebo investovat do nemovitostí. Hvězdy považují za ideální koupi bytu či domu v hodně odlehlém koutě naší krásné vlasti, např. na Bruntálsku.

Panna (otravný kolega) – Merkur v přextylu levém ve Vašem znamení způsobuje, že budete mít opět obě ruce levé. Protože byste si jimi nevydělal ani na slanou vodu, zkusíte v kanceláři vyprodukovat horu nesmyslných papírů. Vaše činnost však bude rázně ukončena šéfem nejvyšším, který pracovní kolektiv rozpustí a provinilcům proti nařízení shora sebere prémie za tři měsíce. V intencích svého zvyku poběžíte za velitelem do lesa, abyste ho ujistil o své loajalitě k jeho geniálnímu plánu. Cestou Vás sežere rozzuřený králík.

Lev (bývalá kamarádka, současná milenka bývalého milence) – Vaše sebevědomí utrpí značné ztráty hned po ránu, kdy Vám rameno přizdobí třešňovým průjmem stižený holub. V poledne si Vaše okolí všimne, jak moc je Vaše nová dieta úspěšná. Cestou z oběda totiž propadnete kanálovou mříží a zmizíte z povrchu tohoto smutného světa.

Váhy (tajně zaláskovaný kamarád) – Pozvěte na kávu kamarádky ze znamení Ryb a Vodnáře. Odměnou Vám bude poetické odpoledne s citlivými bytostmi. Ta v krásných modrých šatech se na Vás bude tak dlouho usmívat, až se ta v červených lodičkách konečně dovtípí a vymluví se na jakousi večeři obsahující slané rybičky. Milostný úspěch máte dnes večer zajištěn!

Štír (kolegyně z účtárny) – Váš vrchní nadřízený má úchvatně široká ramena, čehož si všimnete hned po ránu u kopírky a rozhozena tímto zjištěním přidáte k právě odesílaným výplatám nulu navíc. Zhrzena touto mýlkou prchnete do lesa, kde Vás před skokem do propasti zachrání ON. V příštím roce se můžete těšit na výpočty přibývajících nul na JEHO kontě.

Střelec (diskutérka s nickem panialena) – Hned v šest ráno pocítíte potřebu ulevit svým komplexům a hodíte pár trefných jeduslin do několika diskuzí. Planeta Neptun poté způsobí, že se Vám zaviruje počítač. Zaskočena nenadálým přísunem volného času se rozhodnete proběhnout parkem. Natrefíte tam na úchylné individuum v dlouhém rozhaleném kabátě, jež si s Vámi k Vašemu vzteku odmítne cokoliv začít. Začnete jej honit po ulici a své mrzké bytí skončíte pod projíždějícím parním válcem.

Kozoroh (tajná láska) – Dnes máte jedinečnou šanci získat svoji životní lásku. Dívejte se pozorně, bude to blonďatá kráska v červených lodičkách. Neváhejte ji pozvat na pizzu s ančovičkami, čeká Vás nezapomenutelný romantický večer! V opačném případě skončíte v osamělém bytě ožraný od vlčáků.

Vodnář (objednatel) – Hvězdy Vám gratulují, jste opět nejkrásnější v celém známém vesmíru a Sněhurka i ta potvora, co Vám ho vloni přebrala, se můžou jít klouzat. Vašemu expříteli se stane krvavá nehoda s vanou a žiletkou, Vaší sokyni v lásce budou celý den smrdět nohy, Váš kamarád a Vaše kamarádka se konečně dají dohromady a na Vašem kontě přistanou nečekané prémie. Jo – a ten NĚKDO s krásnýma modrýma očima se konečně osmělí a vyzná Vám lásku nad Vaší oblíbenou pizzou.

Svezte se světem na vlně zázraků! Znamení lze podle libosti pomíchat a spojitost jejich příběhů specifikovat dle zadaných vstupních podmínek. Služba je zpoplatněna, cena dohodou, první týdenní ukázka zdarma. Závazné objednávky pište na barboratopinkova@seznam.cz.

14.5. 2012 pro blog na Idnes.cz

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.